default-img-alt

İş Modeli

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik üç farklı çalışma modeli benimsiyoruz: Anahtar teslim proje geliştirme, ortak ürün geliştirme ve ekiplere dış kaynak kullanımı.

Bu kapsamda, iş ortaklarımız için en uygun yönlendirmeleri gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Uzman ekiplerimiz ile ortaklarımızın iş süreçlerini daha da ileriye taşıyacak yetkin takımlar oluşturuyor veya kişiler yönlendiriyoruz. Ve doğru takımı, doğru teknolojiler ile eşleştirerek müşterilerimiz ile birlikte hızla hedeflerimize yürüyoruz.


default-img-alt

Anahtar Teslim Proje Geliştirme

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını derinlemesine inceleyerek, projelerin tanımına, kapsamına, hedeflerine, dinamiklerine göre en doğru proje pratiklerini kullanarak çözümler sunuyoruz.

horizontal block go to iconDaha fazla

default-img-alt

Ortak Ürün Geliştirme

Ürün teslim süreçlerindeki ana odak noktamız, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayarak memnuniyet sağlamak… Bu nedenle de adaptasyon, gözlem ve şeffaflık ilkeleri ile çevik metadolojiler kullanarak, firmanız için mümkün olan en iyi ürünleri geliştirmeyi hedefliyoruz.

horizontal block go to iconDaha fazla

default-img-alt

Dış Kaynak Kullanımı

Tecrübeli ve gelişim tutkusuna sahip olan ekip arkadaşlarımızla, çözüm ortaklarımızın ihtiyaçlarına yönelik en yetkin takımları en kısa sürede oluşturmalarını sağlıyoruz.

horizontal block go to iconDaha fazla

İLETİŞİME GEÇİN

Formumuzu doldurun, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İstanbul

+90 (216) 688 34 36

Ankara

+90 (312) 265 07 08

OFİSLER

İstanbul Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Sanayi Mahallesi Teknopark Bulvarı, No:1/8A Blok Pendik 34906

Üniversiteler Mah. Cyberpark Cyberplaza Çankaya/Ankara C Blok 3.Kat

SOSYAL MEDYA

MediumLinkedinFacebookTwitterInstagram

TR