default-img-alt

Dış Kaynak Kullanımı

Genel Bakış

OBSS olarak bizi en iyi tanımlayan kelimelerin “yüksek kalite” ve “ortaklık bilinci” olduğunu, bulunduğumuz her yerde tereddüt etmeden söyleyebiliyoruz! Bugün geldiğimiz noktayı ise şüphesiz, bu kavramları gururla sahiplenebilmemizi sağlayan nitelikli insan kaynaklarımıza borçluyuz. Tecrübeli ve gelişim tutkusuna sahip olan ekip arkadaşlarımızla, çözüm ortaklarımızın yetkin takımlar oluşturmalarına destek verirken; kurumsal yetkinlik düzeylerini geliştirmelerine de uçtan uca katkı sağlıyoruz.

Tecrübeli geniş kadromuzla, kurumların nitelikli iş gücü ihtiyaçları için kapsamlı çözümler sunuyoruz!
OBSS olarak 700’ü aşkın çalışandan oluşan kadromuzla çok kullanıcılı kompleks sistemler olmak üzere çeşitli segmentlerdeki firmalara danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ekibimizdeki yazılım mühendisleri, analistler, ürün yöneticileri, tasarımcılar, test mühendisleri ve proje yöneticileri ile kurumların yazılım alanındaki nitelikli iş gücü ihtiyaçlarının tümünü karşılayabiliyoruz. Partnerlerimizin gereksinimlerini proje takvimine ve bütçeye göre, en uygun yetkinliklere sahip doğru kişilerle karşılamaya büyük bir özen gösteriyoruz. İşte bu sayede, kaliteli hizmet sağlama konusundaki iddiamızın daima arkasında durabiliyoruz!

BACKEND

Java

.Net

C++

Node.js

Python

Golang

FRONTEND

React.js

Angular

Vue.js

RESTFul

MOBİL

IOS

Swift

Android

Kotlin

Çözüm ortaklarımızın beklentilerine en doğru yanıtları vermek adına durmadan aktif bir şekilde çalışıyoruz. 
Sunduğumuz hizmetlerin, kurumların beklentilerini en iyi şekilde karşılamasını ve yüksek katma değer sağlamasını başlıca hedefimiz olarak görüyoruz. Bu nedenle kaynaklarımızın ve eforumuzun önemli bir bölümünü, bu yolda daha sağlam adımlar atmamızı sağlayacak yeni yetenekleri keşfetmeye ayırıyoruz.
En büyük gücümüzü, ekip arkadaşlarımızın mutluluğundan alıyoruz!
Bizimle çalışmayı tercih eden firmaları uzun süreli partnerlik ilişkisi kuracağımız çözüm ortaklarımız olarak benimsiyoruz. Böylece partnerlerimizin kurum değerlerini ve proje hedeflerini tam anlamıyla sahiplenerek, onlara özel çözümler geliştiriyoruz. Bunun yanı sıra, ekip arkadaşlarımızın mutluluğunu sağlamanın önemini hiçbir zaman unutmuyoruz! Çünkü elde ettiğimiz başarılarda en büyük pay sahibinin, onlar olduğunu çok iyi biliyoruz. Ekip arkadaşlarımızın kariyer hedeflerini inşa etme konusunda onlara destek oluyor; eğitimler ve mentörlük ile gelişim süreçlerine katkıda bulunuyoruz.

BİZE ULAŞIN

Formumuzu doldurun, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İstanbul

+90 (216) 688 34 36

Ankara

+90 (312) 265 07 08

OFİSLER

İstanbul Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Sanayi Mahallesi Teknopark Bulvarı, No:1/8A Blok Pendik 34906

Üniversiteler Mah. Cyberpark Cyberplaza Çankaya/Ankara C Blok 3.Kat

Keizersgracht 555, Amsterdam, 1017

SOSYAL MEDYA

MediumLinkedinFacebookTwitterInstagram
TR