default-img-alt

Ortak Ürün Geliştirme

Genel Bakış

Ürün teslim süreçlerindeki ana odak noktamız, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayarak memnuniyet sağlamak… Bu nedenle de adaptasyon, gözlem ve şeffaflık ilkeleri ile hareket ederek, firmanız için mümkün olan en iyi ürünleri geliştirmeyi hedefliyoruz. Ürünlerin en katma değerli bölümlerini, en erken safhalarda ve doğru bir şekilde tamamlamaya öncelik veriyoruz. Proaktif yapımız ve çevik ekiplerimiz sayesinde ise süreç içerisindeki mevcut ve olası değişikliklere uyumlu bir çalışma modeli benimsiyoruz.

default-img-alt
”Sizi ileriye taşımak için en etkili yolun, öncelikle kendi bünyemizde sürekli gelişim sağlamak olduğunu biliyoruz!”
Tüm ürün geliştirme süreçlerinde, öncelikle ekibimiz içerisindeki adaptasyon ve kontrol mekanizmalarını güçlendirmeye ağırlık veriyoruz. Ekip yapılanmamızı, kaynaklarımızı ve zamanımızı size özel olarak planlıyor; sürekli denetleme yoluyla proje gelişimini önemle izliyoruz.. Bu sayede firmanızın ve ürününüzün gerektirdiği şartlara göre en iyi pratikleri ortaya koyabiliyoruz. Ayrıca tek taraflı gelişime ve başarıya odaklanmak yerine, sürecin her bir safhasını “karşılıklı ilerleme katedilen bir metotlar bütünü” olarak ele alıyoruz. Bundan dolayı da aldığımız tüm çıktıları, şeffaflık ilkesini gözeterek eş zamanlı olacak şekilde sizinle paylaşıyoruz.
Etkili iletişim ve şeffaf yürüttüğümüz süreçler ile en doğru çözümleri hedefliyoruz!
Çözüm ortaklarımız ile kurduğumuz sıkı dirsek temasları ile ihtiyaçlara yönelik en verimli sonuçların elde edilmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda nihai kullanıcının beklediği doğru ürünü verme motivasyonu ile hareket ediyoruz. Bunun için süreç boyunca sürekli teslimatlar gerçekleştirerek, son kullanıcılardan alınan geri bildirimler doğrultusunda ihtiyaç halinde kapsamı tekrardan revize edebiliyoruz. Üstelik tüm aşamalara dair hazırladığı detaylı raporlar ile kurumlara sonraki adımlarında da rehberlik ediyoruz.
Verilere dayanan zaman planlaması ve kalite odaklı teslimat…
Çevik Dönüşüm Stratejisi doğrultusunda, projelerinizi mevcut koşullara göre optimum hızda ve en kaliteli şekilde tamamlamak adına evrimsel teslim modelini benimsiyoruz. Olası aksaklıklara karşı hızlıca yeniden koordine olarak etkili kriz yönetimi sağlayabiliyoruz. Temel güç kaynağımızı oluşturan Çevik Metodolojiler’le, projenizdeki tüm muhtemel sorunlara anında müdahale ediyor ve bunları minimuma indiriyoruz. Bu doğrultuda erken ve sürekli çalışan ürün teslimatına odaklanıyoruz. Tüm bunları OBSS kalitesinden hiçbir ödün vermeden gerçekleştiriyoruz!

Sayısal Veri ve İstatistikler

12+ year

Agile Deneyimi


40+

Scrum Master


100+

Agile Ürün Geliştirme


30+

Müşteri


BİZE ULAŞIN

Formumuzu doldurun, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İstanbul

+90 (216) 688 34 36

Ankara

+90 (312) 265 07 08

OFİSLER

İstanbul Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Sanayi Mahallesi Teknopark Bulvarı, No:1/8A Blok Pendik 34906

Üniversiteler Mah. Cyberpark Cyberplaza Çankaya/Ankara C Blok 3.Kat

Keizersgracht 555, Amsterdam, 1017

SOSYAL MEDYA

MediumLinkedinFacebookTwitterInstagram
TR