default-img-alt

E-Ticaret

Genel Bakış

Sizi ve ihtiyaçlarınızı en az sizin kadar iyi anlıyor, e-ticaret alanındaki bütün gereksinimleriniz için entegre ve ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz. E-ticarete yönelik tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, sektörde edindiğimiz kazanımlar doğrultusunda uzmanlığımızı ve teknik birikimimizi her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz. Geleceğe giden yolda, sizi de ekibimizle birlikte yeni bir adım atmaya davet ediyoruz!

Yazılım alanındaki teknik ve operasyonel ihtiyaçlarınızı düşünmeyi OBSS’ye bırakın!
Konu e- ticaret olduğunda, dijitalleşmenin pek çok adımı söz konusu… E-ticaret altyapı çalışmaları, şube içi işlemler, şubeler arası entegrasyon, ürün stok yönetimi, kargo operasyonları, web/ mobil işlemler, müşteri ilişkileri yönetimi ve yurt dışı mağaza faaliyetleri bunların sadece bazı örnekleri. Kasa işlemlerinden genel muhasebe süreçlerinin yönetimine, ERP sistemlerinden web ve mobil uygulamalarına, CRM altyapılarının kurulumundan yurt dışı şube açılışlarına ve kargo altyapısına kadar pek çok alanda yanındayız!
Yenilikçi ve size özel çözümlerimizle, kurum içi idari ve finansal süreçlerinizi tek çatı altında yönetin!  
Mağaza satışları, online satışlar, raporlama, muhasebe işlemleri, insan kaynakları yönetimi, teknik ve operasyonel işlemler, Çağrı Merkezi otomasyonu ve CRM yazılım hizmetleri…

Ticari işletmelerde tüm bunlar, birbirine bağlı dev bir bütünü oluşturuyor. Dolayısıyla her biri için ayrı sistemlerde ekstra efor sarf etmek, genel bağlamda büyük bir iş gücü ve zaman kaybına yol açabiliyor. OBSS olarak, tüm bu işlemleri bir araya getiren ve otomasyonunu gerçekleştiren sistemler geliştirerek, firmaların tüm süreç ve teknolojilerinde entegrasyon sağlıyoruz. 

Hizmetler

E-ticarette büyümenin yolu, sadece ürün/hizmetlerinizi değil; iş süreçlerinizi de geliştirmekten geçiyor. Siz de bunun için işletmenize özel yeni program ve sistemlere ihtiyaç duyuyorsanız, uzman yazılım mühendislerimizle tanışın. Çevik iş modelimiz ve proaktif yaklaşımımızla, yazılım süreçlerinizde maksimum verimlilik sağlarken yüksek yatırım getirisi elde edin!

Altyapı kurulumu ve optimizasyonu, kurum içi ya da müşteri kullanımına sunduğunuz dijital kanalların en önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. OBSS olarak altyapı geliştirme ve mimari danışmanlık hizmetimizle, en gelişmiş framework’leri kullanarak firmanıza özel altyapı çözümleri sağlıyoruz.

Analiz ve test çalışmaları, yazılım geliştirme ve iyileştirme süreçlerini başarıyla yürütmenin anahtarını oluşturuyor. Firmanızdaki yazılım süreçleri için sizin de bu alanda desteğe ihtiyacınız varsa, aradığınız çözümleri OBSS’de bulabilirsiniz. Analiz ve test mühendisliği konusunda deneyimli kadromuzla, projelerinizdeki başarı şansınızı güvence altına alabilirsiniz!

Altyapı ve programlarınızda en yeni teknolojileri uygulamış olsanız da, son kullanıcılar için bundan daha fazlasının gerektiğini biliyor olmalısınız: Pratiklik ve fonksiyonellik… OBSS olarak kullanıcı deneyimi konusundaki birikimimiz ve yenilikçi arayüz çalışmalarımızla, UI ve UX tasarımı konusunda sizin için en iyi uygulamaları geliştirmeyi hedefliyoruz.

Sayısal Veri ve İstatistikler

17+

Yıl Sektör Deneyimi


100+

Uzman Mühendis


20+

Müşteri


30000+

Adam-Gün Proje Deneyimi


Referanslarımız

default-img-alt
default-img-alt
default-img-alt
default-img-alt
default-img-alt
default-img-alt

BİZE ULAŞIN

Formu doldurun, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İstanbul

+90 (216) 688 34 36

Ankara

+90 (312) 265 07 08

OFİSLER

İstanbul Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Sanayi Mahallesi Teknopark Bulvarı, No:1/8A Blok Pendik 34906

Üniversiteler Mah. Cyberpark Cyberplaza Çankaya/Ankara C Blok 3.Kat

Keizersgracht 555, Amsterdam, 1017

SOSYAL MEDYA

MediumLinkedinFacebookTwitterInstagram
TR