default-img-alt

Mobil Uygulama Geliştirme

Genel Bakış

OBSS olarak mobil uygulama geliştirme konusunda yaklaşık 17 yıllık deneyimimizden güç alıyoruz. Farklı disiplinlerde dikey uzmanlık gerektiren teknik ve tasarım odaklı yazılım alanlarında, müşterileriniz için fark yaratan çözümler geliştiriyoruz!

MOBİL

Swift

iOS

React Native

Mobil uygulama geliştirme alanındaki tecrübemizle kullanıcı arayüz yazılımlarına farklı bir esneklik katıyoruz!
Uçtan uca hizmet desteği sağlama yönündeki politikamızı, iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda bir adım daha öteye taşıyoruz! Mobilitenin oldukça önem kazandığı günümüzde hem askeri hem de sivil kullanıcılara yönelik hazırlanmış yazılımların mobil arayüzlerini de geliştirerek rekabetçi ve globalde fark yaratacak çözümler sunuyoruz. Geleneksel olarak masaüstü uygulaması olacak şekilde geliştirilen uygulamaların, mobil kullanıcı arayüz yazılımlarına dönüşümünü gerçekleştiriyoruz.

Mobile Services

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak hem yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve güvenilir hem de sade, estetik ve kullanıcı dostu mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Kurumların işleyişine en doğru yanıtları verebilecek dilleri, araçları ve platformları kullanarak sıfırdan mobil yazılımlar geliştiriyoruz. Uygulamaların UI bileşenleri, arayüzleri ve diğer pek çok özelliğine yönelik kurumlara özel nitelikli çözümler sunuyoruz.

Pazar koşulları ve değişen kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda, mobil uygulamaların yaşam döngüsü boyunca ihtiyaç duyduğu dönüşüm çalışmaları için kapsamlı çözümler geliştiriyoruz. Uygulamaların dijital dönüşümüne yönelik yol haritamızı belirlerken, sadece teknik gereksinimlere değil; kurumları marka kimliği bakımından ileriye taşıyacak yenilikçi fikirlere de odaklanıyoruz.

Mobil uygulama geliştirme süreçlerinin başlangıcından itibaren, ortaya çıkan her bir ürün bileşenini düzenli olarak kalite kontrol ve test aşamasından geçiriyoruz. Bu sayede uygulamalar yaşam döngüsüne girmeden çok daha önce, yanıt verme ve kararlılık düzeyiyle ilgili olası sorunların önüne geçiyoruz. Böylece kullanıcılara kesintisiz ve yüksek performanslı uygulama deneyimleri sunuyoruz.

iOS ve Android işletim sistemlerine kusursuz uyum sağlayan UI/UX tasarımları, arka-yüz ve ön-yüz geliştirme çalışmaları gerçekleştirerek benzersiz mobil uygulamalar ortaya koyuyoruz. Uygulamaların prototipinin oluşturulması, tasarlanması ve geliştirilmesine ek olarak dağıtılmasında da rol alıyoruz. Tüm bunların beraberinde en yeni, güvenilir ve yüksek performanslı mobil arka-yüz çekirdeklerini kullanarak geliştirme ve optimizasyon süreçlerinde de kurumlara kolaylık sağlıyoruz.

Yazılım süreçlerinde React Native teknolojisini kullanarak platformlar arası bir kod tabanı oluşturuyor; böylece uygulama geliştirme süreçlerinin hız kazanmasına katkıda bulunuyoruz. Güçlü bir çapraz platform üzerinden, uygulamaların aynı anda iki farklı işletim sistemi (iOS & Android) için de geliştirilebilmesini sağlıyoruz. Bu sayede kurumların hem maliyet hem de zaman ve iş gücünden tasarruf etmesini mümkün kılıyoruz.

Sayısal Veri ve İstatistikler

50+

Mobil Proje Deneyimi


17+

Yıl Sektör Deneyimi


BİZE ULAŞIN

Formu doldurun, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İstanbul

+90 (216) 688 34 36

Ankara

+90 (312) 265 07 08

OFİSLER

İstanbul Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Sanayi Mahallesi Teknopark Bulvarı, No:1/8A Blok Pendik 34906

Üniversiteler Mah. Cyberpark Cyberplaza Çankaya/Ankara C Blok 3.Kat

Keizersgracht 555, Amsterdam, 1017

SOSYAL MEDYA

MediumLinkedinFacebookTwitterInstagram
TR